İçeriğe geç
Ana Sayfa » Motosiklet Ürün Tanıtım, İnceleme » Uygun fiyatlı motosiklet mont, pantolon, yağmurluk tulum

Uygun fiyatlı motosiklet mont, pantolon, yağmurluk tulum

Motomax çok iyi kampanya yapmış bu defa. Motosiklet mont, pantolon, yağmurluk tulum , hepsi çok uygun fiyatlı olarak satışta.

İster yağmurluk takım alt-üst, ister mont ve pantalonu takım olarak satın alabilirsiniz.

Mont ve pantalonu ayrı ayrı da alabilirsiniz ama birlikte alırsanız ek indirim var!

Bu kampanyadaki ürünleri inceleme şansım olmadı, öncelikle onu söyleyeyim. Fakat daha önce 4Riders ürünlerini gördüm, kullananlarla konuştum. Benim de bir motosiklet botu kullanmışlığım var.

4Riders tabii ki üst düzey marka değil. Ürünleri ve piyasada konumlandıkları yer hesaplı fiyata iyiye yakın ürünler sunmak. Yani çok para harcamadan sorununuzu çözmek için ideal marka 4Riders.

Bununla birlikte, güvenlik anlamında yetersiz diyemem. Mesela benim botlar bir Daytona kadar uzun gitmedi evet. Ama ne üşüttü ne de su aldı 4Riders botlarım.

Motosiklet montunun ve pantolonun üzerinize tam olması lazım. Üzerinize tam oturmayan motosiklet kıyafetleri koruma işini tam olarak yerine getiremez.

Bunun sebebi düştüğünüz anda sıkı olmayan kıyafetin bol olduğu için kayarak korumaları olması gereken yerde tutamamasıdır.

Yeni motosiklet kıyafeti alırken üzerinize tam olmasına dikkat edin. İki farklı ürün arasında üzerinize daha iyi oturanı satın alın.

Motosiklet kıyafetleri üzerine tam otursa da ilave olarak gergiler vardır. Bu gergiler yukarıda anlattığım üzere korumaları daha da sıkı, sabit hale getirmeye yarar.

Bu yüzden motorunuzu çalıştırıp ısınmasını beklerken mont ve pantolonunuzdaki yerleri sizi rahatsız etmeyecek kadar sıkılaştırın. Ki düştüğünüzde korumalar dizlerinizden, dirseklerinizden, kollarınızdan uzaklaşmasınlar, sizi korumaya devam edebilsinler.

Motosiklet mont, pantolon, yağmurluk tulum ihtiyacınız varsa, satın almak isterseniz şuradan devam edin: https://www.motomax.com.tr/arama?q=DYNAM

Bu yazı Motosiklet Haberleri, Motosiklet Ürün Tanıtım, İnceleme kategorilerinde yayınlanmıştır.

Siz de fikrinizi söyleyin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir