Yamaha yard built kapak

Yamaha Yard Built Custom

Yamaha Yard Built projesi bizzat Yamaha’nın destek verdiği özel tasarım (custom) motosiklet projelerine verdiği ad ve programdır. Yamaha Yard Built custom motosikletlerin üretimi için dünya çapında atölyelere, tasarımcılara, proje gerçekleştiren üreticilere verilen bir destek projesidir ve Yamaha motosikletlerin en nadide en güzide örneklerinin üretilmesine araç olur.

Yamaha Yard Built banner

Kendi resmi sitelerinde şöyle açıklamışlar Yamaha Yard Built projesini:

“Dünyanın dört bir yanındaki garajlarda, motosiklet sahipleri custom (kişiye özel) motosiklet yaratmanın hayalini kuruyor. Birbirinden yetenekli custom yaratıcılara, güncel modellerimizi ‘Yard Built özel versiyonları’ adını verdiğimiz motosikletlere dönüştürmeleri için ilham verici fikirler sunarak bunu mümkün hale getirmeyi hedefliyoruz.”

Ardından hedeflerine ulaştıklarında, her bir tasarımcıya kendi eşsiz satış sonrası kitlerini üretme ve Yamaha müşterilerine satma fırsatı tanıyoruz; böylece, kendilerine özel motosikleti yaratma hayalini yaşayanların bu hayali gerçeğe dönüştürmesini sağlıyoruz.

Yapılan modellere göz atmak için iki site var:

Yard Built logo

birincisi: Avrupa Sitesi

İkinci site ise: Yamaha Global Sayfası

Kaynak: https://m.yamaha-motor.eu/tr/products/motorcycles/sport-heritage/yard-built/index.aspx/

Bu yazı Özel Yapım – Custom Kategorisinde yayınlanmıştır, kategorinin diğer yazıları için buraya tıklayınız.

Yorumlar

“Yamaha Yard Built Custom” için bir yanıt

  1. […] Motosiklette ahşap işçiliği nasıl olur dersek de işte böyle olur çünkü Yamaha’nın son Yard Built* motosikletinde bolca ahşap var ve çok çarpıcı görünüyor… * Yamaha Yard Built […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir