Hakkımızda

Bu site 2011 yılından günümüze gelen bir sonuç. Motosiklete başlamadan önce açmış olduğum motorhikayesi.wordpress.com blogum zaman içerisinde motoracemisi.wordpress.com, motoarsiv.com gibi alt projelere ayrıldı; hatta MAEK (Motor Acemisinin El Kitabı) adında bir kitabın yazılmasına bile sebep oldu.

Hedefimiz özellikle motosiklet sürmeye yeni başlayanlara doğru bilgiyi anlaşılır biçimde sunmak.

Peki Neden?

Motor Acemisi benim motosiklet öğrenirken çektiğim zorluklar yüzünden doğdu. Doğru ve güvenilir bilgiyi bulmak zor iştir. Bilen bilmeyen herkes konuşur çünkü motosiklet camiasında.

Bu yüzden doğruluğu kesin bilgileri, özellikle yeni başlayanlara yönelik derli toplu ve elden geçirilmiş bilgiyi sunmayı hedefleyerek açtık Motor Acemisi’ni.

Eğer katkınız olacağını düşünüyorsanız bizimle temasa geçin, yeni bilgilere ve yazarlara kapımız her zaman açık.

Ben Kimim?

İzmir Motosiklet Kulübü kurucularından birisiyim. Zamanla işler büyüyüp, İzmir Motosiklet Derneği haline gelirken yine dernek kurucularından birisi oldum. Yaklaşık olarak üç sene boyunca eğitim sorumlusu olarak yönetim kurulu üyeliği yaptım. 2018 senesinde dernek üyeliğimi sonlandırdım ve Ağustos (2018) itibarı ile MAEK ve web günlüğüne daha ciddi eğilmeye karar verdim.

2003 Model Aprilia RST1000 Futura motosiklet sahibiyim.

Bir Cevap Yazın