Touring-motosikletlerine-ozgu-Option-719-govde-rengi-sik-elle-boyanmis-cizgileri-en-son-boya-teknolojisiyle-bir-araya-getirir._1

BMW özel üretim: Option 719

BMW geçmişi, size özel motosiklet

BMW Motorrad için 719 kodu, 1923 yılından beri özel bir anlama geliyor. 719 demek, kusursuz işçilik, ayrıntılara gösterilen azami özen demek. Kısacası 719, gerçekten özel motosikletler demenin BMW’cesi. Başka bir deyişle seri üretim motosikletler ile yetinmeyenler için. Yani özel yapım kalitesi isteyen müşteriler için var 719.

Option 719 bölümü BMW’nin tarihi mirasına teşekkür olarak sahnede.

Bu bölüm, farkılılığın yaratıldığı yer. BMW Motorrad tüm kabiliyetini sizin için kullanma sözü veriyor 719 projelerinde.

719 sizden başka hiçkimsede olmayan bir motosikletiniz olması demek.

BMW Türkiye resmi web sitesinde özel bir sayfası olan Option 719, mevcutla yetinmeyen sürücülerin dünyası.

Option 719, BMW R nineT, Mat Gece depo sağdan

Fabrika kalitesinde kişiselleştirme ve daha fazlası

Buradan bir motosiklet aldığınız zaman 719’lara özel renklere sahip parçalar ve dövme jantlara kadar birçok kişiselleştirme size sunuluyor. Üstelik bu özel parçalar son teknoloji. İstediğiniz kişiselleştirme ile custom BMW’nizi fabrika standartlarıyla satın almanız mümkün. Kısacası custom motosikletini fabrika üretim kalitesiyle isteyen sürücüler için 719.

Option 719 özel gövde renkleri

719, seri üretim BMW motosikletlerinden farklı renk seçeneklerine sahip. “Option 719 bir BMW’yi sadece boyasından fark etmek mümkün.” diyor BMW. Bununla birlikte bu özel renklerde klasikleşmiş eski motosikletlere gönderme var.

Elle custom boyama

Mükemmel boya yalnızca iyi ustaların elinden çıkar. Elle yapılan her boya gerçek custom göstergesidir. Zira aynı parçayı iki defa boyasanız bile asla aynı olmaz. Boya sizin için karıyor. Bu bile gösterilen özenin göstergesi (videosu yanda).

719’un göstergesi çizgiler, R 1250 RT, K 1600 GT ve K 1600 GTL modellerinin yakıt deposunu ve yan panellerinde yerini buluyor açıkçası.

Motosikletinizi benzersiz kılıyor bu özel boya. Başka bir deyişle el sanatı motosikletinizle buluşuyor. Ayrıca, özel boya işleminin tarihsel geçmişi var. BMW Motorrad, 1923’ten bu yana, özel boya seçeneğini sunuyor…   

Elle boyama her motosikleti özel yapıyor demiştik. Bu boyama işi BMW’nin kalite standartları ile birleşince tabii ki seviye hayli yüksek… Yani BMW fabrikasından sizin için özel boya yapılıyor, daha ne olsun?

Option 719 opsiyonel donanımları

Option 719 özel üretim parçalara da sahip. İsteğe bağlı olarak tasarlanan opsiyonel aksesuarları da var. Görünüme kendiniz karar veriyorsunuz. İster sade ve şık, ister orijinal ve dayanıklı ya da kişisel ve sportif şeklinde pek çok tercih mümkün.

719’a özel dövme jantlar

Option 719, Spor jant, yakından

En yüksek kalitede alüminyum ile üretilen jantlar en üst seviyede. Parlaklık ve matlığın uyumlu zıtlığı özel seri jantlarda dikkat çekiyor. Jantlar tek parça alüminyum bloktan oyma ile işleniyor.   

El yapımı özel sele

Klasik tarzda dikilen sele ince işçilik v eyüksek malzeme kalitesini incelikle işler. BMW de bu yaklaşımı benimsemiş. Sele su geçirmiyor. Elmas dikişler ve özel etiket selenin fark edilmesini sağlıyor.   

Ham metal parçalara en ince özen

Yüksek kalite üstün işçiliği şart koşar. Ham metalin kalitesiyle başlayan yüksek standart, ancak hassas işçilik ve üst düzey tasarımla birleşir. Dayanıklı üst kalite alüminyum elcikler, ayaklıklar alüminyum kütükten işlenir. Silindir ve kayış kapakları ise ham metali döverek yapılır. Her şey BMW kalite standartlarınd ve tam uyumluluk için üretilir. Bu da, fabrika seviyesinde ama özel üretilmiş bir motosiklete sahip olacağınız anlamına gelir. 

Option 719 | BMW Motorrad Türkiye (bmw-motorrad.com.tr)

Yazı tavsiyesi:

Bu yazı Özel Yapım, Custom Motosikletler kategorisinde yayımlanmıştır. Kategorinin tüm yazıları için buraya tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi

, ,

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir