Seferihisar Enginar Restoranı: Artemis

Artemis Enginar Restoran Seferihisar; “İzmir çevresinde olsun, yakın olsun, hem yolu güzel hem de her yerde olmayan yemeklerolsun siyenlere özel bir restoranı tanıtıyorum size 🙂

Enginar engin şekilde tüm çeşitleriyle bu aşevinde. “Vallahi bunu da yapmışlar.” dedirtecek zenginlikte bir yer Artemis Enginar Restoran. Artemis Restoranda her şey enginarlı yapılıyor. İlginç çünkü hiç akla gelmeyecek yiyecekleri enginarlı yiyorsunuz, mesela enginardan şakşuka gibi 🙂 Açıkçası ben hiç bu kadar enginar yememiştim.

Artemis Enginar Restoran Seferihisar bahçe manzara

Renge ve doğaya da doyuyorsunuz, sadece enginara değil; yani gidin diyorum 🙂

Artemis Restoran manzara tepe tarafı

Her yer, her taraf baharın da etkisiyle saklı bire yeşile, güzelliğe sahip.

Artemis Enginar Restoran Seferihisar bahçe tomurcuklar

Yemeklerin haricinde restoran da, bölge de doğanın ortasında ve yeşillikler içinde. “Kısa bir gezinti yapayım, bir şeyler yiyeyim.” rotası olarak ideal. Sürüş ve yol açısından değerlendirecek olursak, köy yerinde olduğu için yeşillikler içerisinde kıvır kıvır bir yoldan gidiyorsun Artemis Restorana. “Ya ben biraz daha süreyim, yol çok güzelmiş.” diyebileceğiniz bir sürü ufak köy yolu da var. Kısacası gitmemek için bir sebep yok.

Adres şu şekilde: ARTEMİS RESTORAN
Düzce Mahallesi, Azmak Mevki No:78, 35460 Seferihisar/İzmir
0532 456 9076

Tavsiye: Biz seçimi garsona bıraktık, gerçekten de her şeyden kararınca seçip getirdi her şeyi; siz de aynısını yapın bence.

Artemis enginar restoran Seferihisar içinde değil. Bu sayede turistik hale gelmiş merkezin kalabalık gürültüsünü çekmek zorunda kalmıyorsunuz. Haritada görmek isteyenler buyursunlar: maps.app.goo.gl/QXGc7

Bu yazı Git, Gör kategorilerinde yayımlanmıştır. Tüm Motosiklet Rota, Gezi yazılarını görmek için buraya tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir