Ridermade motosiklet temizlik ürünleri

ridermade motosiklet temizlik, kask temizleme ürünü

Motosikletinizi kendiniz temizlemeyi tercih ediyor musunuz bilmiyorum. Fakat bildiğinizi gibi özel motosiklet temizlik ürünleri de var. İşte RiderMade iki Türk gencinin kurduğu bir marka.

Web sitelerine buradan ulaşabilirsiniz: RiderMade | Üst Seviye Motosiklet Bakım Ürünleri

25 Ekim 2023, 10:18 zamanı, sahiplerinden Mamba09 şu yazıyla duyurmuş:

Selamlar, forumdan Sj’s ile ortak bir girişimimiz olan ve motosiklet tutkunlarına özel, uzun bir süreçte geliştirdiğimiz ürünlerimizi satışa nihayet açabildik. Motosikletlerinizi temizlemek ve korumak için mükemmel çözümler sunuyoruz. Ürün yelpazemiz arasında motosiklet temizleme solüsyonları, cilalar, seramikler ve temizleyiciler bulunmaktadır. En önemlisi, ürünlerimiz kostiksizdir, bu da motosikletinize ve çevreye zarar vermeden bakım yapabilmenizi sağlar.

Her bir ürünümüz, motosiklet tutkunlarının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Motosikletinizin bakımını yaparken güvenebileceğiniz ve sonuçlardan memnun kalacağınız ürünler sunuyoruz. Size özel olarak geliştirdiğimiz bu ürünler, motosikletinizi en iyi şekilde korumanıza ve parlatmanıza yardımcı olacak.

Sitemizde dolaşırken ürünlerimizi keşfedin ve motosikletinize her zamankinden daha iyi bir şekilde bakım yapmanın keyfini çıkarın. Size en iyi motosiklet bakım ürünlerini sunmak için epey çalıştık, çünkü biz de birer motosiklet aşığıyız.

https://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/215097-ridermade-acildi-4.html

Uber Wash Nano Motosiklet Yıkama

Deterjan muadili – ₺425,00

Fiber Wipe

Temizlik bezi – ₺140,00

ridermade motosiklet temizlik ürünleri

Bug Off 100ML

Böcek çıkarma ürünü | ₺110,00

RiderMade seramik kaplama

Easy Coat Ceramic 30ML

Seramik kaplama – ₺1.510,00

Farkı ne?

“Hepimiz motosikletlerimizi seviyoruz ve onlar için her zaman en iyisini istiyoruz. RiderMade, motosikletlerimizin hak ettiği en iyi kimyasalları bulma yolculuğunun bir sonucudur.”

Cilt DengesiSınıfının En İyisiBilimsel YaklaşımBiyolojik Olarak Parçalanabilir
Cildinize zarar vermeyen şey, motosikletinize de zarar vermez. Motosiklet hijyen ürünlerimizde çok güçlü temizleme gücünü korurken, motosiklet aksamlarına hassasiyet gösteren ürünlere odaklanıyoruz.En zorlu kirleri temizleyen titizlikle formüle edilmiş detay ve temizleme solüsyonlarından özel yağlayıcılara kadar serimizdeki her ürün, en yüksek mükemmellik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için hassasiyetle hazırlanmıştır.Her RiderMade ürünü, siz ve motosikletiniz için en iyi çözümü elde etmeyi amaçlayan binlerce saatlik kimyasal araştırma ve geliştirmenin bir sonucudur.RiderMade çevreye duyarlıdır. Biyolojik olarak parçalanabilen motosiklet ürünlerimizle, etrafınızdaki çevre üzerinde olumlu bir etki yarattığınızı bilerek gururla sürersiniz.

Daha önce de motosiklet temizliği için yazı yazmıştım, burada bulabilirsiniz. Açıkçası ben su ve sabunla temizlik yapmayı seviyorum 🙂 Fakat bu tür ürünleri kullanmak da mantıklı tabii ki. RiderMade’e başarılar diliyor ve aklınızda bulunmasını tavsiye ediyorum.

İlgili yazılar


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir