Hakkımızda

Bu site 2011 yılından günümüze gelen bir sonuç. Motosiklete başlamadan önce açmış olduğum motorhikayesi.wordpress.com blogum zaman içerisinde motoracemisi.wordpress.com, motoarsiv.com gibi alt projelere ayrıldı; hatta MAEK (Motor Acemisinin El Kitabı) adında bir kitabın yazılmasına bile sebep oldu.

Hedefimiz özellikle motosiklet sürmeye yeni başlayanlara doğru bilgiyi anlaşılır biçimde sunmak.

Peki Neden?

Motor Acemisi benim motosiklet öğrenirken çektiğim zorluklar yüzünden doğdu. Doğru ve güvenilir bilgiyi bulmak zor iştir. Bilen bilmeyen herkes konuşur çünkü motosiklet camiasında.

Bu yüzden doğruluğu kesin bilgileri, özellikle yeni başlayanlara yönelik derli toplu ve elden geçirilmiş bilgiyi sunmayı hedefleyerek açtık Motor Acemisi’ni.

Eğer katkınız olacağını düşünüyorsanız bizimle temasa geçin, yeni bilgilere ve yazarlara kapımız her zaman açık.

Ben Kimim?

İzmir Motosiklet Kulübü kurucularından birisiyim. Zamanla işler büyüyüp, İzmir Motosiklet Derneği haline gelirken yine dernek kurucularından birisi oldum. Yaklaşık olarak üç sene boyunca eğitim sorumlusu olarak yönetim kurulu üyeliği yaptım. 2018 senesinde dernek üyeliğimi sonlandırdım ve Ağustos (2018) itibarı ile MAEK ve web günlüğüne daha ciddi eğilmeye karar verdim.

En son 2003 Model Aprilia RST1000 Futura motosiklet sahibiydim. Moto Daytona Motosiklet Servisi‘nde yandı ve iyi, ciddi bir servisin faydasını gördüm: servis sigortalı olduğu için motosikletimin parasını eksiksiz aldım.

Şu aralar motosikletim yok, bir süre de almayı düşünmüyorum zira arada arkadaşlarımın motosikletine binmek daha keyifli 🙂

motorhikayesi.com’da Yazar Olmak İçin

Bana ulaşmanız yeterli. Özel kurallarım yok. İçerik üretmek, yazmak, faydalı olmak istediğiniz sürece motorhikayesi.com sizlere açık.

Sitenin altyapısı WordPress, dolayısıyla yazar olmak çok kolay: size yazar hesabı açıyoruz ve yazmaya başlıyorsunuz.

Benim iki hassasiyetim var: doğru Türkçe ve doğru bilgi. Bu ikisi olduğu sürece içerik konusunda müdahalede bulunmuyorum. Türkçe yazımda gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra yayına alıyorum yazarların yazılarını. Bilgi konusunda da mutlaka yazara ulaşarak değişiklik yapıyor ve ancak kendisinin onayı olursa yayına sokuyorum.

Sonuç: yazar olmak istiyorsanız bana ulaşın!

Bana Ulaşmak İçin

motorhikayesi@gmail.com adresine e-posta atabilir ya da herhangi bir sayfada yorumda bulunarak bana ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

“Hakkımızda” için bir cevap

  1. METE

    Merhabalar kolay gelsin bol kazançlar
    Mt imola marka kask var onun bakımdan gecmesini istiyorum camı kır üstlerde cizikler mevcut m beden oldugu icin başıma biraz büyük geliyor oda yapıla bilinirse müthiş olur saygılar…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version